INFORMACE PRO FIRMY

Péče o zaměstnance se v posledních letech stává nedílnou součástí firemní strategie. Spokojenost zaměstnanců na pracovišti, jejich zdravotní stav, výše příjmu, se kterým hospodaří, a mnohé další faktory jsou důležité pro úspěch každé moderní firmy. Jejich zlepšení vede k lepším pracovním výkonům a vyšší loajalitě zaměstnanců.

Stáhněte si PDF Exkuřáci pro firmy:

PDF Exkuřáci pro firmy:

 

Máte ve firmě kuřáky, kteří by se rádi zbavili své závislosti? Podpořte je a nabídněte jim jako zaměstnanecký benefit uhrazení části kurzovného semináře Jak přestat kouřit (nabízíme 100% dvouměsíční garancí vrácení kurzovného v případě neúčinnosti). Přinese Vám to mnoho výhod!

  1. Exkuřáci jsou šťastnější - psychologické srovnávací průzkumy odhalují, že lidé, kteří zanechali kouření, jsou v lepší mentální kondici než lidé, kteří stále kouří. Šťastnější zaměstnanci mají lepší pracovní výkon, pozitivnější přístup a spíše kolem sebe šíří dobrou náladu.
  2. Kuřáci mívají zhoršený pracovní výkon - abstinenční syndrom je permanentním zdrojem zhoršené koncentrace a vyššího stresu. Všechny tyto projevy se v případě neléčení závislosti časem zhoršují.
  3. Kuřáci tráví mnoho času kouřením - někteří pracovníci každou hodinu chodí na cigaretu. Tento čas tedy netráví prací a vy přicházíte o peníze. Jedná se i o tisíce korun měsíčně.
  4. Pracuje-li Vaše firma či instituce s dětmi či mladistvými, exkuřáci jsou jim lepším příkladem. Informujte se i o našem prevenčním programu v sekci PRO ŠKOLY.
  5. Zaměstnanec se finančně spolupodílí, což zvyšuje jeho motivaci - pocit, že do toho také něco vložil. Zároveň se však nemusí obávat, že něco ztratí, jelikož vedle vysoké úspěšnosti garantujeme vrácení peněz nebo možnost si seminář zdarma zopakovat.
  6. Nakonec Vám budou zaměstnanci i kolegové vděční, že jste jim napomohl/a ke kvalitnějšímu, zdravějšímu, ale především spokojenějšímu životu. Jejich život bude jednoznačně bohatší, neboť tím, že díky Vám skoncují s cigaretami, budou nacházet výrazně více peněz. Zbavením je této nákladné závislosti jim tedy v podstatě zvyšujete mzdu o peníze, jež dosud prokouří. U průměrného kuřáka se jedná zhruba o dva tisíce korun měsíčně!


Podrobnější informace Vám rádi zašleme emailem, pakliže o ně projevíte zájem. Kontaktovat nás můžete telefonicky nebo emailem - viz sekce kontakt.

Foto z prezentace v kopřivnické firmě Brose.

Foto z prezentace v kopřivnické firmě Brose.