INFORMACE PRO ABSOLVENTY

KONTAKT S OSTATNÍMI ABSOLVENTY
Po absolvování semináře doporučujeme být v kontaktu s dalšími absolventy, kteří odvykali s Vámi. Můžete spolu sdílet všechny radosti i strasti odvykání nebo se navzájem povzbuzovat. Jste-li na facebooku, přidejte se prosím do uzavřené skupiny pro absolventy našich seminářů fb.com/groups/exkuraci. Ostatním je k dispozici skupina fb.com/groups/exkuraci.cz.

GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ
Pokud do dvou měsíců po absolvování kurzu začnete opět kouřit, napište nám na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a vyberte si, zda chcete dostat zpět všechny své peníze, nebo využijete možnost si kurz zdarma zopakovat (opakovat bezplatně lze celkem dvakrát). Garance vrácení peněz platí i v případě opakování a běží dva měsíce od posledního absolvovaného semináře.

Podmínky vrácení kurzovného:

  1. Ozvat se nám do 2 měsíců od konání semináře na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo tel. 775 127 225
  2. Dokázat návrat k cigaretám tím, že před námi vykouříte jednu cigaretu. Nejlepší je se dostavit před začátkem některého z našich seminářů, ale lze například i prostřednictvím Skypu - pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
  3. Peníze Vám zašleme na účet nebo předáme hotově do 21 dní od chvíle, kdy splníte bod 2. V případě dárkové poukázky peníze vracíme na účet dárce.

Podmínky opakování zdarma:

  1. Ozvat se nám do 2 měsíců od konání semináře na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo tel. 775 127 225.
  2. Vybrat si některý z termínů do půl roku od chvíle, kdy jste se ozvali a vyplnit přihlášku se vzkazem OPAKOVÁNÍ.

SLEVA PRO ABSOLVENTY

Pokud začnete kouřit po delší době a budete mít zájem se znova přihlásit na seminář, máte nárok na 200 kč slevu. Zároveň si v naší kalkulačce pro zajímavost můžete spočítat, kolik jste za dobu svého nekouření ušetřili.

INDIVIDUÁLNÍ OSOBNÍ KONZULTACE
Absolventi semináře mají k dispozici bezplatné konzultace s našimi lektory po telefonu či online.

Pokud však máte zájem o individuální konzultace tváří v tvář, lze si domluvit setkání v Praze (v kavárně/čajovně), na kterém lze ve stručnosti zrekapitulovat celý seminář nebo poradit s konkrétním problémem. Cena tohoto setkání je 400,- Kč/1 hodinu nebo dle dohody.

Podrobnější informace Vám rádi zašleme emailem, pakliže o ně projevíte zájem. Kontaktovat nás můžete telefonicky nebo emailem - viz sekce kontakt.